Dołącz do zespołu

Jeśli masz kwiaciarnię, dołączenie do FloraQueen zwiększy potencjał Twojego biznesu o nowych klientów oraz pomoże Ci w kontynuacji tworzenia pięknych bukietów dla nich.


FloraQueen zna radość, jaką może wnieść dobry florysta do życia innych ludzi. Osiąga to dzięki swojej kreatywności, doświadczeniu i umiejętnościach. Właśnie dlatego chcemy współpracować właśnie z Tobą!

Twoje korzyści

Współpraca z nami jest bezpłatna! Bez opłaty rejestracyjnej, bez opłaty rocznej, czyli bez żadnych kosztów. Nie ma konkretnych wymagań współpracy, to Twój biznes!
Dzięki naszym lokalnym i międzynarodowym kontaktom możesz otrzymać 15% zniżki na wszystkie zamówienia. Terminowe płatności. Wszystkie zamówienia opłacamy raz w miesiącu, zawsze tego samego dnia, co pozwala na dobrą organizację Twojej księgowości.


OBSŁUGA KLIENTA

Obsługa klienta jest
dyspozyjna zawsze
i w wielu językach.


BEZ OPŁAT

Brak kosztów stałych
i kosztów oprogramowania


OFERTY SPECJALNE

Oferujemy dodatkowe produkty
i kwiaty w cenach hurtowych.
Skonsultuj się czy oferta jest dostępna dla Twojego kraju!

Chcę współpracować z FloraQueen! Co muszę zrobić?

Na początku wypełnij formularz kontaktowy informacjami o swojej działalności. Następnie my rozpoczniemy procedurę nawiązania współpracy. Jeśli masz wątpliwości, możesz ewentualnie kliknąć tutaj i skontaktujemy się z Tobą!

Po konfiguracji danych stworzymy dla Ciebie konto kwiaciarni, w którym będziesz mógł/a zarządzać swoimi zamówieniami. Przy każdym zamówieniu wyślemy Ci e-mail z jego wszystkimi szczegółami: kompozycją kwiatową, ceną, danymi adresata i jeśli wymagane, dodatkowymi informacjami.

Od otrzymania e-maila z zamówieniem masz dwie godziny na jego akceptację lub odrzucenie. Jak wcześniej wspomniano, płatność dokonywana jest miesięcznym transferem! Zarejestruj się, klikając tutaj lub kliknij tutaj, jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości.


Dane płatności


Rodzaj płatności

IBAN

E-mail:

ZOBACZ TWÓRCZOŚĆ NASZYCH FLORYSTÓW