Wciąż wysyłamy uśmiechy na cały świat zawsze stawiając bezpieczeństwo na pierwszym miejscu
Kwiaty z okazji Dnia Kobiet - 8 marca
Filtruj według
Loading...

Twoja opinie wywołują nasz uśmiech

Witam, Kwiaty rzeczywiście bardzo ładne ale mam jedno zastrzeżenie albo pytanie ..Dlaczego nie przyjmujecie Państwo za...

Krystyna Aldridge Holc

Bardzo polecam, kwiaty i prezent dostarczone na czas, piękny bukiet i wspaniały miś ❤️❤️❤️ Bardzo dziękuję i pozdrawiam

Karolina Świderska-Krok

Super wszystko na czas jak być powinno

Rafał Raniszewski

Doskonała obsługa. Piękne kwiaty zostały dostarczone w terminie.

Jacek M Chorabik

Super schnelle Lieferung. Fantastische Blumen. Immer wieder gerne. Dziękuje bardzo.

Raimund Mainusch

Od kilku lat korzystam z tej firmy i nigdy nie było problemu i zawsze kwiaty są doręczone na czas. Polecam każdemu kto c...

Aron Keseler

Szybka i bezproblemowa realizacja zamówienia do Bośni i Hercegowiny. Obdarowany bardzo szczęśliwy.

Lilla

Od lat jestem b. zadowolony z usług jakie oferuje Floraqueen .Z całą satysfakcją oceniam usługi tej firny na 6 gwiazdek.

Guenter

Szybko, łatwo i przyjemnie! Adresatki zachwycone, kontakt z firmą wprost idealny - naprawdę polecam :)

Joanna

Dostawa Kwiatów na Międzynarodowy Dzień Kobiet

Międzynarodowy Dzień Kobiet to doroczne święto, w którym poświęcamy trochę czasu, aby podziękować naszym kochanym, niesamowitym i inspirującym kobietom. Jeśli chcesz złożyć życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, mamy wszystko, co niezbędne do wysyłki udanej niespodzianki.

Kiedy wypada Międzynarodowy Dzień Kobiet?

Co roku Międzynarodowy Dzień Kobiet wypada 8 marca. W tym roku możesz zaskoczyć ukochane kobiety niesamowitym bukietem kwiatów i sprawić im niespodziankę 8 marca, okazując tym samym, jak bardzo doceniasz ich pracę.

Jak wysłać kwiaty na Dzień Kobiet?

Wysyłka kwiatów online jest łatwa. Jedyne, co musisz zrobić, to wybrać bukiet z naszego katalogu, a następnie poinformować nas, gdzie i kiedy chcesz dostarczyć przesyłkę. My zajmiemy się resztą. Możesz sprawić, że Twoja aranżacja będzie jeszcze bardziej zachwycająca, dołączając bezpłatny bilecik lub jeden z naszych wysokiej jakości dodatków, np. czekoladki, kartki i wazony.

Dlaczego warto wysłać kwiaty na Dzień Kobiet?

W niektórych krajach kwiaty to ważny symboliczny element każdej uroczystości. Na przykład w Rosji kwiaty uznawane są za wspaniały prezent na Dzień Kobiet, natomiast kwiatem powszechnie kojarzonym z tym świętem we Włoszech jest żółta mimoza. Jeśli zatem chcesz złożyć życzenia i wyrazić swoją wdzięczność z okazji 8 marca, bukiet kwiatów świetnie się do tego nada.

Jakie kwiaty najlepiej wysłać w Dzień Kobiet?

Oto lista kwiatów, które będą najlepszym prezentem na Międzynarodowy Dzień Kobiet:

W tym roku stworzyliśmy selekcję bukietów inspirowaną niezwykłymi kobietami z naszej organizacji. Teraz możesz podarować kobietom Twego życia na całym świecie bukiet stworzony przez same kobiety.

Gdzie mogę wysłać kwiaty w Międzynarodowym Dniu Kobiet?

Międzynarodowa poczta kwiatowa FloraQueen dostarcza kwiaty do ponad 100 krajów na całym świecie. Współpracujemy z doświadczonymi florystami z lokalnych kwiaciarni na całym świecie, więc możesz wysłać bukiet wyjątkowym kobietom, gdziekolwiek i kiedykolwiek zechcesz. W tym roku okaż im swoje wsparcie, wysyłając kwiaty do pracy.