Wciąż wysyłamy uśmiechy na cały świat zawsze stawiając bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Magia FloraQueen

Chcemy Ci pomóc w wysłaniu idealnego prezentu dla wyjątkowej osoby. Aby tego dokonać, zapewniamy najwyższą jakość kwiatów oraz upominków na całym świecie.

FloraQueen

Uprawa kwiatów

Podróż kwiatów rozpoczyna się na otwartym polu. Rolnicy dbają o swoje rośliny, używając naturalnych składników. Dzięki temu mamy pewność, że rosną one w najlepszych warunkach. Gdy nadchodzi odpowiedni moment, kwiaty zostają ścinane.

FloraQueen

Giełda

Zaraz po ścięciu kwiaty jadą na giełdę. Tutaj floryści ubiegają się o towar, który zaspokoi zapotrzebowanie ich klientów.

To bardzo szybki proces, aby kwiaty zachowały świeżość.

FloraQueen
FloraQueen

Transport

Kwiaty przybywają z całego świata, w zależności od gatunku i warunków, w których rosną najlepiej.

Na tym etapie ważne jest, aby podczas szybkiej i bezpiecznej jazdy zachować maksymalną świeżość kwiatów.

FloraQueen

Złożenie zamówienia

Najważniejszą częścią tego procesu jesteście Wy drodzy klienci. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, potwierdzamy je z naszym centrum dystrybucyjnym. W przypadku nagłych zamówień są one przekazywane do naszych lokalnych kwiaciarni, aby jak najszybciej przygotować i doręczyć Twoje kwiaty.

Tutaj liczy się każdy szczegół, więc nie ma czasu do stracenia!

FloraQueen
FloraQueen

Przygotowanie bukietu

Kwiaciarnie po odebraniu swojego zamówienia rozpoczynają magię!

Wszystkie bukiety dostępne na naszej stronie komponowane są przez profesjonalnych florystów, którzy oddają swej pracy całe swoje serce. Układanie kwiatów to forma sztuki.

FloraQueen

Dostawa kwiatów

Nasze kwiaciarnie starannie pakują swoje kwiaty w specjalnie zaprojektowanych pudełkach.

Pudełka są wysokie, dzięki czemu nasze kwiaty mają idealne warunki, aby dojechać do Ciebie w odpowiednim stanie. Jeśli kwiaty pochodzą z lokalnej kwiaciarni, zazwyczaj są one dostarczane przez samych kwiaciarzy.

FloraQueen
FloraQueen

Szczęśliwy odbiorca!

Nic nie sprawia nam większej radości jak promienny uśmiech odbiorcy na widok kwiatowej niespodzianki. Nasza poczta-wysyłka kwiatowa dba o każdy etap procesu kwiatowej magii. Nasze wysokiej jakości kwiaty wyróżniają nas na tle konkurencji i gwarantują uśmiech!

Zobacz wszystkie nasze bukiety