Wciąż wysyłamy uśmiechy na cały świat zawsze stawiając bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Czy szukasz
ekskluzywnego prezentu
biznesowego?

KORZYŚCI DLA FIRM

Jesteśmy tutaj, aby zapewnić Państwu najlepsze biznesowe prezenty i kwiaty na całym świecie. Wystarczy kilka kliknięć, aby wysłać od jednego do nawet stu upominków lub kwiatów do ponad 90 krajów. Jeśli zamówisz z FloraQueen możesz mieć pewność, że dostawa przybędzie na czas i w idealnym stanie.

DETALE DLA TWOICH PRACOWNIKÓW+info

Los mejores regalos para obsequiar a tus empleados We FloraQueen znajdziesz najlepsze prezenty dla swoich pracowników. Święta, wyjątkowe osiągnięcia, rocznica założenia firmy... Każda okazja jest warta podzielenia się upominkami z pracownikami, aby okazać im wdzięczność za ciężką pracę i oddanie.
PREZENTY BIZNESOWE personalizados para dar a conocer tu marca Oferujemy spersonalizowane upominki biznesowe, dzięki którym możecie jak najskuteczniej promować swoja firmę: efektywna reklama z naszymi prezentami.
Solución multi-pedido para hacer varios pedidos Czy masz wiele zamówień do wysyłania? Mamy dla Ciebie rozwiązanie: zamówienie zbiorcze. Pozwala ono wysłać różne upominki na jeden adres lub ten sam upominek w różne miejsca, a nawet wiele prezentów w różne lokalizacje. Kliknij tutaj po więcej informacji.
uscríbete a nuestro servicio de envío de flores a empresas y cada mes recibirás un precioso ramo Dolącz do nas i zapisz się do poczty kwiatowej dla firm. Co tydzień dostarczymy Ci piękny bukiet, który ożywi Twoje miejsce pracy!
Personalizamos tus regalos corporativos para que puedas entregarles un bonito obsequio con tu marca. Jednym z najlepszych miejsc do promowania Twojej marki są targi i eventy, podczas których można nawiązać kontakt z potencjalnymi klientami i dostawcami. FloraQueen ozdobi Twoje stoisko targowe lub sale kwiatami lub roślinami dekoracyjnymi pod wymiar. Wysłuchamy Twoich wymagań i spersonalizujemy zamówienie dostosowane do Twoich potrzeb.
W razie jakichkolwiek wątpliwości poproś o więcej informacji za pośrednictwem formularza:

Powiedz nam, jak możemy Ci pomóc.

ZALETY

Ale to nie wszystko! Chcemy mieć pewność, że Twoje doświadczenia z FloraQueen są najlepsze z możliwych, z tego powodu oferujemy również:

Konto osobiste z menedżerem.

Darmowe konto online z wysokimi rabatami.

Szybka i łatwa dostawa na całym
świecie.

Wyjątkowe korzyści dla naszych
stałych klientów.

Indywidualne upominki.

Możliwość płatności miesięcznej
na podstawie faktury.

Dołącz do nas i korzystaj z bezpłatnego konta firmowego, które oferuje wiele zalet i korzyści.

NIEKTÓRZY Z NASZYCH KLIENTÓW